Programy szyte na miarę

Nowoczesne programy dla firmNowoczesne programy szyte na miarę to coś, czego potrzebuje każda nowoczesna firma. Takie aplikacje są idealne dla tych firm, które nie wpisują się w standardowe ramy programów i aplikacji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowanym specjalnie dla nich, mogą mieć program, jakiego potrzebują, bez dopasowywania się do tego, co jest akurat na rynku.

Takie nowoczesne oprogramowanie online jest dostępne w przeglądarce internetowej, jego użytkowanie nie jest skomplikowane, co sprawia, że mogą z niego korzystać pracownicy różnych szczebli. Ich projektowanie obejmuje kilka ważnych etapów, z których pierwszy jest oczywiście analizowaniem potrzeb każdego klienta.

Na ich podstawie tworzy się projekt danego programu, który jest później wdrażany. Gotowa aplikacja przechodzi szereg testów, które mają za zadanie sprawdzenie jej funkcjonalności. Jeśli program jest taki, jakiego klient oczekuje, ma miejsce jego uruchomienie i udostępnienie. Można również zorganizować specjalne szkolenia dla użytkowników danego programu czy aplikacji.

Jest wiele skryptów opartych o język programowania PHP. Pozwalają one na stworzenie zaawansowanych i profesjonalnych stron internetowych. Bardzo znane są takie skrypty jak: Drupal czy Joomla. Wiele osób zaczyna od prostego, ale dającego wiele możliwości systemu zarządzania treścią Wordpress. Mniej znane, ale również chętnie wykorzystywane są takie systemy jak: PHP-Fusion czy MyFusion. Ten pierwszy to innowacyjny system zarządzania treścią, który jest udostępniany na licencji Open Source. Opiera się o język programowania PHP i bazę danych MySQL.

Jest przeznaczony głównie dla tworzenie niewielkich portali i stron domowych. Bardzo przyjazny panel administracyjny umożliwia łatwą pracę nawet dla osób niezbyt zaawansowanych w programowaniu. Inne zalety PHP-Fusion to szybkość działania i możliwość instalowania dodatkowych modułów. System zarządzania treścią MyFusion to nowoczesny moduł oparty na silniku tego pierwszego, czyli PHP-Fusion. Wprowadzone do niego modyfikacje znacznie zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy nad stroną.