Prywatna strona internetowa

Prywatna strona internetowaPrzeglądając strony internetowe, może przyjść ochota na stworzenie swojej własnej witryny. Byłoby to miejsce w Internecie, które całkowicie należy do nas. Możemy przedstawiać tam nasze przemyślenia, możemy opisywać świat który nas otacza, czy zamieszczać tam owoce naszej pracy.

Jeśli mamy jakieś hobby, któremu oddajemy się z zamiłowaniem, również możemy to opisać, a nawet stworzyć portal na którym będziemy łączyć się z ludźmi, którzy maja podobne zainteresowania.

Możliwości jest wiele, a praktycznie są one nie skończone. Tym bardziej, że tworzenie stron www, przy pomocy specjalnych programów, jest tak proste, że każdy jest w stanie stworzyć w domowych warunkach przyzwoita stronę internetową.

W naszych rękach jest również projektowanie stron www, zdecydujemy o kolorach, grafikach, strukturze strony itp. Wykręcanie się przed zakładaniem strony, polegające na zmawianiu sobie, że nie jesteśmy w stanie czy nie umiemy po prostu tworzyć stron, jest dziś nie na miejscu. Zobaczcie sami jakie to banalne.

Grafika strony

Po pierwsze, jest to funkcja estetyczna, dzięki elementom graficznym strona po prostu prezentuje się ciekawiej i wygląda lepiej. Podnoszą się jej walory estetyczne, możemy dodawać na stronę ciekawe zdjęcia, logo naszej firmy czy zmieniać kolory na stronie głównej, przez co odświeża się cała witryna. Musimy jednak pamiętać o tym, aby nie robić tego za często, ponieważ nasi czytelnicy nie będą mieli spójnego obrazu naszej witryny, jeśli co chwilę będziemy zmieniać jej kolory i obrazki na stronie.

Ponadto, ciekawe i nowoczesne elementy graficzne możemy wykorzystać również na wiele innych sposobów. Interesującą i profesjonalną technologią graficzną jest technologia flash. Przydaje się ona do tworzenia wysokiej jakości galerii zdjęć na stronie. Takie galerie są ciekawe, nowoczesne, można dowolnie przeglądać zamieszczone w nich fotografie. W technologii flash można wykonać również interaktywny formularz kontaktowy.